Pierwszy na śląsku ShowRoom dla milusińskich!

Jeśli zawsze myśleliście o psiej modzie w kategorii pojęć abstrakcyjnych, dziś zburzymy nieco wasz światopogląd. A dokładniej nie tyle my, co właścicielki nowej marki Dress Your Dog. Już w listopadzie startuje pierwszy na Śląsku psi showroom. W zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej salonie będzie można poznać najnowsze modowe trendy dla psów, przymierzyć ubranka, a także w miłej atmosferze porozmawiać o swoich pupilach. Nie zabraknie tu także pachnącej kawy dla właścicieli oraz pysznych smakołyków dla czworonogów.


W okresie jesienno zimowym warto zadbać o zdrowie swojego psa i nie dopuścić do wychłodzenia jego organizmu. Nasi psi podopieczni, żyjąc z nami w ogrzewanych mieszkaniach, leżakując pod ciepłymi pierzynami czy w specjalnych kojcach, nie musza już odkładać tak dużej ilości tłuszczu, niezbędnej do zabezpieczenia ich ciał przez jesiennymi słotami.
Jeśli zatem ubrany pies na spacerze wywołuje wasze zdziwienie, bądź lekki uśmiech ironii –powstrzymajcie go. To wyraz troski Właściciela. Zwłaszcza w przypadku najmniejszych ras.
Marka Dress Your Dog nie chce Wam jednak udowadniać, że takie zabezpieczenie psa przed zimnem i wiatrem to rzecz konieczna. Bo to już wiecie. Chce Was przekonać, że psia moda to świetna zabawa zarówno dla Właściciela, jak i czworonoga! Chce Wam także pokazać, że psie ubranka nie muszą być szare i nudne.W internetowym sklepie znajdziecie modowe inspiracje prosto z Włoch, skąd miedzy innymi sprowadzana jest odzież i akcesoria. A już dziś zdradzimy Wam tajemnicę, że trwają przygotowania]do stworzenia własnej kolekcji, którą zaprojektuje.... ciiii – to jeszcze pozostanie naszym sekretem. Jeśli w Waszych domach grasują mali i duzi psi odkrywcy – zaglądajcie na stronę dressyourdog.pl oraz do sklepu allegro. A może taki psi gadżet okaże się doskonałym świątecznym prezentem? Nowa kolekcja już czeka na półkach!